Hledat

Vyberte kategorii

Mnoho výrobců má několik divizí. Největší výrobci mají slévárnu vyrábějící díly pro motory. Samozřejmě němci převážně vyrábějí pro německé automobilky hlavy pro motory například vozidel PORSCHE. Díky letité praxi s důrazem na preciznost a kvalitu obsadili první místa a vyvážejí do celého světa. Nádobí je vyrobeno několika způsoby. tak zvané pravé titanové nádobí je laicky řečeno vyrobeno v Německu a může se honosit názvem MADE IN GERMANY nikoliv vyrobeno v Polsku. Pravé titanové nádobí je ručně lití nikoliv lisované.

Tělo každého nádobí je tvořeno slitinou nebo litinou hliníku , kde síla dna bývá 8-10 mm a síla stěny 3-5 mm. Pravé titanové nádobí má držadla odolná teplotám do 250-260°C . Držadla, ucha, ručky... vyrábí opět německá společnost Baumgarden, jediný certifikovaný výrobce na teploty do 260°C a zdravotní nezávadnost. Držadla vyráběná u modelů do 180°C jsou převážně z Itálie a jsou samozřejmě certifikována, pouze mají nižší tepelnou odolnost. Pravé titanové nádobí má plazmou nastřelený povrch v několika vrstvách a několika výrobních cyklech. Zpravidla 1-4 opakované cykly. Plazmovému povrchu samozřejmě předchází protikorozní a proti oxidační povrchová úprava, vytvrzení Titanem, diamantem či keramikou, popřípadě kombinací.

Jako jediní pro Vás osobně navštěvujeme výrobní závody a osobně s výrobci navrhujeme inovace a technologické změny. Zde je německá výroba značky five stars diamond.